Hakkımızda
2000 yılında yönetim kurulu başkanımız Doğan DİŞKAYA tarafından kurulan firmamız, bugüne kadar tabela, dijital baskı, tekstil baskı, led aydınlatma, fuar sistemleri ile hizmet vermektedir.
Firmamız 2003 yılında ilk dijital baskı makinamızı (320 cm lik) ithal ederek, reklam sektörüne daha kolay ve renkli bir boyut kazandırmıştır.
2004 yılında taleplerin artması üzerine 2. ve 3. baskı makinelerini de parkuruna katan firmamız, günlük baskı kapasitesini 2000 m2 ye çıkarmıştır.
2006 yılında SPIDEX markasıyla fuar standları ve display ürünlerini imal etmeye başlayarak,firmamız hizmet zincirine yeni bir halka eklenmiştir.
2007 yılında Led imalatı ile gelişen teknolojiye ayak uydurmuş, ayrıca reklam dünyasına renkli ve dijital bir boyut kazandırmak amacıyla makina parkurumuza 5 metrelik dijital baskı makinemizi ekledik.
2008 yılında firmamız açık ve kapalı alanlarıyla toplamda 2500 m2 lik fabrikamızı hizmete açmış ve 30 tonluk vinç ile daha hızlı ve daha ekonomik uygulamalara başlamıştır.
2009 yılında RAYE BAYRAK markasıyla bayrak üretiminde Türkiye'nin ilk 320'lik dijital tekstil makinasıyla üretime başlayamış ve en ince ayrıntılı işlerde bile sorunsuz çözümler için lazer kesim makinasını  parkurumuza ekledik.
2010 yılında hizmete açılan showroom ve merkez ofis, modern görünüşü ve ferah ortamıyla çözüm ortaklarımıza daha iyi hizmet vermeye başlamıştır.
2011 yılında makine parkuruna eklenen HP Latex iç mekan baskı makinesi sayesinde, baskılarımızın kalitesi daha da artmaya başlamıştır.